Strony internetowe

projektowanie stron internetowych

Tanie Strony Internetowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w swojej ofercie posiadam także projektowanie stron internetowych dla małych i średnich firm. Jeśli poszukujesz tanich stron www, to w ProVendo je znajdziesz. Od kilku lat współpracuję z kilkoma agencjami w dziedzinie stron internetowych i zawsze staram się, aby klient był usatysfakcjonowany i zadowolony z mojej usługi. Tanie strony internetowe nie różnią zbyt wiele od tych za znacznie większą kwotę. Cena jest zależna od wymagań klienta. Im mniej i prostsze elementy, tym cena jest niższa. Oczywiście nie oczekuj, że tanie strony www spełnią każde Twoje wymaganie. Działam w miastach takich jak Warszawa, Piaseczno, Grójec, Białobrzegi, czy Radom.

Strona internetowa to podstawowy element marketingu internetowego, bez którego raczej niewiele zrobisz w internecie. Dzięki niej możesz przekonać, informować i skłaniać odwiedzających do skorzystania z usług Twojej firmy. Tworzę strony w atrakcyjnej cenie, w pełni dostosowane do Ciebie wizualnie, jak i jej obsługi, oraz Twoich klientów, którzy potrzebują natychmiastowych odpowiedzi na zadane pytanie. W mojej ofercie znajdziesz przede wszystkim strony czyste, które nie wykorzystują mocno irytujących elementów.

responsywne strony www

Responsywność to podstawa

Era, kiedy strony www oglądało się tylko na komputerach i laptopach minęły. Ilość urządzeń mobilnych, tabletów i smartfonów jest coraz większa. Statystyki podają, że w Polsce jest 17,6 milionów aktywnych użytkowników mobilnych (w 2015 roku liczba ta wynosiła 15,7 milionów). Dlatego, aby użytkownicy mogli wejść na Twoją stronę o dowolnej porze i z dowolnego urządzenia, musi ona dostosowywać się do rozmiaru i orientacji ekranu.

elementy strony internetowej

Co zawiera Twoja strona?

Projekt strony internetowej skupiony jest na osiąganiu biznesowych celów, są elementem strategii. Dokładam wszelkich starań, aby moje strony były Piękne, Proste, Praktyczne i zawierały: interaktywną mapkę, połączenie z Social Media, panel administracyjny, zabezpieczenia, licencjonowane zdjęcia, formularz kontaktowy i znacznie więcej. Tworzę strony, które sprawiają, że edytowanie zawartości jest tak łatwe, jak edytowanie dokumentu programem Word.

System zarządzania treścią CMS

Dzięki rozbudowanemu systemowi CMS, jakim jest WordPress, posiadasz wiele możliwości zarządzania swoją stroną internetową.

Administracja

 • Edycja treści i zdjęć
 • Konfiguracja pozycji menu
 • Edytor WYSIWIG
 • Ustawianie sekcji
 • Zarządzanie aktualnościami
 • Dodawanie dokumentów
 • Wstawianie multimediów

Funkcjonalność

 • Szerokie możliwości rozbudowy
 • Wiele wersji językowych
 • Integracja z Social Media
 • Integracja systemów zewnętrznych
 • Zgodność z zasadmi SEO i RODO
 • Upload plików
 • Definiowanie kont administratorów

Bezpieczeństwo

 • Zabezpieczenie panelu logowania
 • Zabezpieczenie formularzy
 • Konfiguracja firewall’a
 • Aktualizacje systemu
 • Kopie bezpieczeństwa
 • Instalacja wtyczek zabezpieczeń
 • Konfiguracja certyfikatu SSL
ile czekać na stronę

Ile musisz czekać na własną stronę?

Z pewnością każdemu zależy na czasie założenia strony www. Jeśli właśnie Tobie też zależy na czasie, przygotuj niezbędne elementy. Po Twojej stronie należy przygotowanie tekstów, przesłanie logotypu i inne ewentualne treści. Niestety właśnie to pochłania najwięcej czasu przy przygotowywaniu stron. Odpowiadając na wcześniejsze pytanie, uznaję zasadę im szybciej, tym lepiej. Także z mojej strony będę dążył do ekspresowej realizacji.

Realizacje stron internetowych

Poniżej znajdziesz przykładowe realizacje wykonane przez ProVendo. Tak jak wspominałem w innych częściach strony, to są realizacje wykonane bezpośrednio przeze mnie. Pozostałe projekty zostały wykonane na życzenie innych agencji, którymi nie mogę się tu pochwalić. (kliknij na logotyp, aby wejść na stronę)

strona internetowa cena

Jaki jest koszt strony www?

Nie wymagam od Ciebie kuriozalnych kwot takich jak agencja zatrudniająca wiele osób do realizacji, lecz nie wychodź z założenia, że stworzę stronę za „grosze”. Wkładam dużo pracy w projektowanie, stylizowanie i programowanie, dostosowując stronę do perfekcyjnego działania i wyglądu. Nie instaluje tylko szablonu i podmieniam obrazków / tekstów, kasując za to fakturę! Wykonując wycenę strony, biorę pod uwagę elementy strony, oraz ich zaangażowanie w realizację.

Opinie klientów

Poznaj opinie moich klientów. Jeśli nie jesteś do nich przekonany, możesz poznać więcej na moim Facebooku.

Aleksandra

Jeżeli masz biznes, a nie masz strony, to polecam ProVendo. Indywidualne i profesjonalne podejście oraz szybka realizacja. Jestem zadowolona z współpracy z Panem Robertem i końcowym wynikiem.

Dorota

Polecam firmę ProVendo. Pan Robert Bukowski jest specjalistą rzetelnym i godnym zaufania a przy tym jest życzliwym człowiekiem. Słucha cierpliwie klienta, doradza profesjonalnie, sprawnie realizuje ustalenia. Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność. Polecam wszystkim!

Dariusz

Bardzo fachowa obsługa na każdym etapie tworzenia projektu. Bardzo polecam.

Chcesz stworzyć lub zmienić swoją stronę?

Jeśli uważasz, że Twoja strona internetowa wymaga odświeżenia, lub chcesz stworzyć swoją pierwszą stronę, napisz. Wystarczy, że opiszesz to, co ma zawierać, a ja odniosę się do tego.