ProVendo

Planowanie. Tworzenie. Integracja. Implementacja.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w swojej ofercie posiadam także projektowanie stron internetowych. Jeśli poszukujesz tanich stron www, to w ProVendo je znajdziesz. Od kilku lat współpracuję z wieloma agencjami w dziedzinie stron internetowych i zawsze staram się, aby klient był usatysfakcjonowany i zadowolony z mojej usługi. Projektowanie stron internetowych WordPress mają szereg możliwości, między innymi optymalizacja strony pod kątem przeglądarek, czy dalszy rozwój dzięki systemowi zarządzania treścią. Zobacz jakie to proste!

Strona dla nowych, małych, średnich i dużych firm, które chcą uzyskać fajny wygląd i ciekawe rozwiązania

Tanie strony internetowe Grójec nie różnią zbyt wiele od tych za znacznie większą kwotę. Cena jest zależna od wymagań klienta. Im mniej i prostsze elementy, tym cena jest niższa. Oczywiście nie oczekuj, że tanie strony www spełnią każde Twoje wymaganie. Działam w miastach takich jak Warszawa, Piaseczno, Grójec, Białobrzegi, czy Radom. Żyjemy w czasach, w których trudno jest coś załatwić bez dostępu do Internetu, dlatego tanie strony internetowe warszawa to w 100% podstawy biznesu. Pamiętaj, że sama tania strona internetowa także nie gwarantuje klientów. Musisz wziąć pod uwagę jej reklamę. Dzięki swojej stronie www możesz zacząć budować wizerunek firmy.

Tanie strony internetowe Warszawa, Grójec i Piaseczno – projektowanie i tworzenie stron dla firm w ProVendo

Wiedzą o tym biznesmeni i przedsiębiorcy. Dlatego na początku swojej działalności zakładają tanie strony internetowe warszawa, które pomagają im promować ich działania, a także produkty, jakie mają w swojej ofercie. Tania strona www jest w stanie zaprezentować twoją firmę z najlepszej strony swojemu klientowi. Może pokazać, co ma do zaoferowania, przedstawić się, jak i zachęcić go do zakupu. Na pewno strony internetowe Piaseczno, są potężnymi narzędziami w rękach przedsiębiorców. To dobrze. Działa to z korzyścią dla klientów, którzy bez wychodzenia z domu mogą znaleźć informacje na temat produktów i usług, które ich interesują. Trudno byłoby dzwonić i jeździć do każdej firmy, której ofertą się interesujemy.

Tworzenie stron internetowych Piaseczno - Warszawa

Dzięki Internetowi nie ma takiego problemu. Siedząc w domu, można dokładnie zapoznać się z ofertami, jakie nas interesują. Dlatego firmy przykładają dużą uwagę do tego, aby ich tanie strony www warszawa prezentowały się w jak najlepszy sposób. Dzięki temu mają szansę na przyciągnięcie nowych klientów bez większych problemów. W tym celu przy tworzeniu stron internetowych korzystają z usług profesjonalnych firm, które dokładnie wiedzą co zrobić, aby przygotować wyjątkowej jakości, świetnie działające strony internetowe Grójec. Z ich pomocą firma na pewno będzie mogła się rozwijać i prezentować swoje usługi klientom w atrakcyjny sposób. Warto z takich rozwiązań korzystać bez dwóch zdań.

Tworzę tanie strony www w miastach takich jak: Warszawa, Grójec, Białobrzegi

Czy wiesz, ile firm potrzebuje strony internetowe Grójec? Każda firm w Polsce powinna stworzyć ciekawą stronę WWW w niskiej cenie.

Kompleksowy proces wdrożenia responsywnej strony internetowej – projektowanie i tworzenie stron (Warszawa, Piaseczno, Grójec, Białobrzegi) z systemem zarządzania treścią

Realizując projekt strony www, biorę wszystkie możliwe ścieżki rozwojowe Twojego przedsiębiorstwa. Od samego początku wraz z Twoją pomocą planuję konstrukcję strony, byś w przyszłości mógł bezproblemowo promować stronę, oraz generować zapytania. Dodatkowym atutem jest gotowy edytor wizualny.
Nie oferuję wyłączenie stworzenia strony, ale także implementację jej na serwerze docelowym, tak abyś nie musiał martwić się o jej działanie, czy konfigurację.
Tanie strony internetowe warszawa cennik to podstawa dobrego biznesu Online! Sprawdź cennik stron internetowych w ProVendo.

Strony internetowe

Budowa stron internetowych w niskiej cenie opartych na popularnym systemie CMS – WordPress.
Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych w atrakcyjnej cenie.

Strona internetowa to podstawowy element marketingu, bez którego nie pozyskasz klienta Online. Dzięki niej możesz przekonać, informować i skłaniać potencjalnych klientów do skorzystania z usług Twojej firmy. Tworzę strony oparte o WordPress w atrakcyjnej cenie, abyś nie musiał wydawać kilku tysięcy na prostą stronę www.

W mojej ofercie znajdziesz strony czyste i atrakcyjne wizualnie które spełniają swój cel. Oczywiście nie możesz wymagać dodatkowych funkcjonalności, których wartość znacznie przekroczy całkowity budżet. Jeśli posiadasz małą lub średnią firmę i potrzebujesz strony internetowej, to dobrze trafiłeś!

Łatwe zarządzanie stroną dzięki WordPress.

WordPress to jeden z popularnych systemów zarządzania treścią (CMS). 35% sieci działa na WordPressie – od blogów hobbystycznych po największe portale informacyjne. Dzięki niemu możesz:

 • Edycja treści i zdjęć
 • Konfiguracja pozycji menu
 • Ustawianie sekcji
 • Wstawianie multimediów
 • Wiele wersji językowych
 • Integracja z Social Media
 • Definiowanie nowych kont
 • Zabezpieczenie logowania
 • Zabezpieczenie formularzy
 • Kopie bezpieczeństwa
 • Instalacja wtyczek zabezpieczeń
 • Konfiguracja certyfikatu SSL

… a to tylko kilka możliwości, jakie daje ten system CMS.

Projektowanie strony www - zadanie ProVendo.

Strony internetowe wykonuje przede wszystkim na gotowych rozwiązaniach i dostosowuje je do potrzeb Twoich i potencjalnych klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz inwestować wielu tysięcy w zaawansowany projekt, a efekt uzyskasz prawie identyczny.

Wszystkie niezbędne treści dostarczasz oczywiście Ty, jako specjalista w swojej branży dobrze wiesz, czego szukają Twoi klienci i co nakłoni ich do realizacji celu. Jeśli nie dysponujesz odpowiednią grafiką lub chciałbyś mieć jakieś wideo, możemy ustalić dodatkowy budżet i zamówić gotowe rozwiązania z banków.

Co musisz wiedzieć

Przed stworzeniem strony

Zlecenie budowy strony internetowej nie jest trudne. Natomiast wiesz, że jest kilka aspektów, którymi musisz się zająć?

Zanim przystąpimy do tworzenia strony internetowej, zastanów się, co dzięki niej chcesz osiągnąć. Czy wiesz, czym jest konwersja? Jeśli nie, to w skrócie jest to osiągnięcie wyznaczonego celu. W zależności od branży i Twoich preferencji przedstawię Ci kilka typów konwersji:

 • przesłanie formularza kontaktowego / zapytania
 • sfinalizowanie zakupu produktu w sklepie internetowym
 • skorzystanie z numeru telefonu
 • skorzystanie z fizycznych danych adresowych i odwiedzenie biura

Jak możesz zauważyć, śledzenie niektórych konwersji może być łatwiejsze. Ciężko będzie prześledzić klientów, którzy odwiedzili Twoje biuro. Natomiast śledzenie formularzy, czy kliknięć adresu email / numeru telefonu to już nie problem, dzięki narzędziom analitycznym (Google Analytics).

Nim przystąpimy do pracy, wyznacz najważniejszą konwersję, aby strona znacząco ułatwiała jej zrealizowanie.

Jak wiesz (lub nie) ruch organiczny jest jednym z najlepszych źródeł konwersji. Wiedząc to, musisz wziąć pod uwagę aspekt SEO. Powinieneś dowiedzieć się czego i jak szukają Twoi potencjalni klienci. Algorytm Google w głównej mierze wspiera strony, które spełniają oczekiwania odwiedzających i odpowiadają na ich zapytania.

W celu poznania liczby wyszukiwań konkretnych słów kluczowych możesz użyć narzędzia planowania słów kluczowych Google Ads. Ogólnie rzecz biorąc, im większa liczba wyszukiwań, tym większa szansa na konwersje, ale, tym trudniejsza konkurencja.

Na tym etapie możesz:

 • zidentyfikować wszystko słowa kluczowe istotne dla Twojej branży oraz ich liczbę wyszukiwań
 • podzielić wybrane słowa na kategorie tak, aby każda grupa słów posiadała własną podstronę

Zapisz sobie te informacje, abyś w przyszłości mógł przekazać je agencji SEO.

Teraz wiesz, jakich słów kluczowych szukają Twoi docelowi odbiorcy. Możesz decydować, jakie treści chcesz mieć na swojej witrynie. Postaraj się stworzyć takie treści, aby co najmniej raz wystąpiło słowo kluczowe na konkretnej podstronie. Oczywiście nie wszystko będziesz w stanie zrobić od razu, także wyznacz priorytety!

Twoje treści nie muszą zawierać wyłącznie tekstu. W rzeczywistość byłoby dobrze używać także innych rodzajów mediów, by odwiedzający mocniej się angażowali.

Poniżej przykłady typów treści, jakie można zastosować na stronie:

 • wideo
 • obrazy / zdjęcia
 • artykuły (blog)
 • referencje
 • infografiki

Jeśli nie masz umiejętności lub czasu na tworzenie treści, zawsze możesz wynająć copywritera. Oczywiście to będzie dodatkowy wydatek. Jakość tekstu może być zależna od wielkości budżetu lub zrozumienia Twoich usług.

Używam motywu, który ma wbudowany edytor wizualny oraz graficzny. Dzięki niemu możesz dowolnie modyfikować stronę, nie znając żadnego języka programowania. Wystarczy poświęcić czas na naukę systemu i będziesz w stanie zrobić prawie wszystko na swojej witrynie.

Możliwości kreatora:

 • Dodawaj, usuwaj i przesuwaj elementy w widocznej części swojej witryny. Bez kodowania i bez mylących opcji zaplecza.
 • Wprowadzaj zmiany w czasie rzeczywistym i natychmiast zobacz wyniki. Dostosowuj strony za pomocą intuicyjnych kontrolek wizualnych.
 • System z natury reaguje, a także daje pełną kontrolę nad wyglądem witryny na urządzeniach mobilnych.
 • Po prostu kliknij i pisz! Edycja stron nigdy nie była tak łatwa. Szkicuj strony w interfejsie i od razu wyświetlaj wyniki podczas pisania.
 • System działa jak nowoczesna aplikacja. Łatwo cofaj, powtarzaj i przeglądaj całą historię zmian. Jeśli popełnisz błąd, możesz szybko przywrócić zmianę.

Edytor i motyw chodź, wydają się doskonałe, to nie wystarczy, by stworzyć idealną stronę internetową dla Twojego biznesu. Każdy element należy odpowiednio dostosować i zoptymalizować, do czego potrzeba jest wiedza merytoryczna i programistyczna. Stworzenie strony samodzielnie może jest tańsze, ale czy efektywniejsze?

Aktualnie na rynku istnieje wiele serwisów hostingowych. Osobiście używam OVH. Jest to jeden z tanich i dobrych hostingów na rynku.

Natomiast będąc na różnych grupach dyskusyjnych wiele pozytywnych komentarzy słyszłem na temat mydevil.net i zenbox.pl.

Ostateczna decyzja należy do Ciebie. Jest w czym wybierać.

Jakie strony www już wykonałem?

Moje ostatnie realizacje

Poniżej znajdziesz przykładowe realizacje wykonane przez ProVendo. Tak jak wspominałem w innych częściach strony, to są realizacje wykonane bezpośrednio przeze mnie. Pozostałe projekty zostały wykonane na życzenie innych agencji, którymi nie mogę się tu pochwalić.

Chcesz poznać cennik ProVendo?

Cennik strony internetowej

Jeśli zainteresowała cię współpraca w zakresie stworzenia strony www, to może chcesz poznać cennik?

Zobacz cennik