Tworzenie niesamowitych stron internetowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w swojej ofercie posiadam także projektowanie stron internetowych dla małych i średnich firm. Jeśli poszukujesz tanich stron www, to w ProVendo je znajdziesz. Od kilku lat współpracuję z kilkoma agencjami w dziedzinie stron internetowych i zawsze staram się, aby klient był usatysfakcjonowany i zadowolony z mojej usługi. Tanie strony internetowe nie różnią zbyt wiele od tych za znacznie większą kwotę. Cena jest zależna od wymagań klienta. Im mniej i prostsze elementy, tym cena jest niższa. Oczywiście nie oczekuj, że tanie strony www spełnią każde Twoje wymaganie. Działam w miastach takich jak Warszawa, Piaseczno, Grójec, Białobrzegi, czy Radom.Żyjemy w czasach, w których trudno jest coś załatwić bez dostępu do Internetu.

Tanie strony internetowe Warszawa – tworzenie i projektowanie stron ProVendo dla firm – Grójec, Piaseczno, Warszawa, Radom

Wiedzą o tym biznesmeni i przedsiębiorcy. Dlatego na początku swojej działalności zakładają tanie strony internetowe warszawa, które pomagają im promować ich działania, a także produkty, jakie mają w swojej ofercie. Dzięki stronom internetowym przedsiębiorca jest w stanie zaprezentować się z najlepszej strony swojemu klientowi. Może pokazać, co ma do zaoferowania, przedstawić się, jak i zachęcić go do zakupu. Na pewno tanie strony internetowe warszawa, są potężnymi narzędziami w rękach przedsiębiorców. To dobrze. Działa to z korzyścią dla klientów, którzy bez wychodzenia z domu mogą znaleźć informacje na temat produktów i usług, które ich interesują. Trudno byłoby dzwonić i jeździć do każdej firmy, której ofertą się interesujemy.

Tworzenie stron internetowych Piaseczno

Dzięki Internetowi nie ma takiego problemu. Siedząc w domu, można dokładnie zapoznać się z ofertami, jakie nas interesują. Dlatego firmy przykładają dużą uwagę do tego, aby ich tanie strony internetowe warszawa prezentowały się w jak najlepszy sposób. Dzięki temu mają szansę na przyciągnięcie nowych klientów bez większych problemów. W tym celu przy tworzeniu stron internetowych korzystają z usług profesjonalnych firm, które dokładnie wiedzą co zrobić, aby przygotować wyjątkowej jakości, świetnie działające strony internetowe. Z ich pomocą firma na pewno będzie mogła się rozwijać i prezentować swoje usługi klientom w atrakcyjny sposób. Warto z takich rozwiązań korzystać bez dwóch zdań.

Tworzę strony w miastach takich jak: Warszawa, Grójec, Białobrzegi

Strona internetowa to podstawowy element marketingu internetowego, bez którego raczej niewiele zrobisz w internecie. Dzięki niej możesz przekonać, informować i skłaniać potencjalnych klientów do skorzystania z usług Twojej firmy. Tworzę strony w niewielkiej cenie, byś nie musiał wydawać kilku tysięcy na zwykłą stronę informacyjną.

Panel zarządzania WordPress
Atrakcyjne strony

Strony WWW dla małych i średnich firm

W mojej ofercie znajdziesz przede wszystkim strony czyste, które nie wykorzystują mocno irytujących elementów, są atrakcyjne wizualnie i przede wszystkim spełniają swój cel. Oczywiście nie możesz wymagać elementów, których wartość znacznie przekroczy całkowitą kwotę strony. Bądźmy rozsądni, nie oczekuj cudów w takiej kwocie.
Także, jeśli posiadasz małą lub średnio firmę i potrzebujesz strony internetowej, to dobrze trafiłeś!

System zarządzania treścią CMS WordPress

Dzięki rozbudowanemu systemowi CMS, jakim jest WordPress, posiadasz wiele możliwości zarządzania swoją stroną internetową. System ten jest w ciągłym rozwoju i można na nim zbudować już wprawie wszystko. Najlepszym atutem jest tutaj element zarządzania stroną, który jest praktycznie maksymalnie ułatwiony.

Administracja

 • Edycja treści i zdjęć
 • Konfiguracja pozycji menu
 • Edytor WYSIWIG
 • Ustawianie sekcji
 • Zarządzanie aktualnościami
 • Dodawanie dokumentów
 • Wstawianie multimediów

Funkcjonalność

 • Szerokie możliwości rozbudowy
 • Wiele wersji językowych
 • Integracja z Social Media
 • Integracja systemów zewnętrznych
 • Zgodność z zasadmi SEO i RODO
 • Upload plików
 • Definiowanie kont administratorów

Bezpieczeństwo

 • Zabezpieczenie panelu logowania
 • Zabezpieczenie formularzy
 • Konfiguracja firewall’a
 • Aktualizacje systemu
 • Kopie bezpieczeństwa
 • Instalacja wtyczek zabezpieczeń
 • Konfiguracja certyfikatu SSL

Wbudowany edytor wizualny

Używam motywu, który ma wbudowany edytor wizualny oraz graficzny. Dzięki niemu możesz dowolnie modyfikować stronę, nie znając żadnego języka programowania. Wystarczy poświęcić czas na naukę systemu i będziesz w stanie zrobić wszystko na swojej stronie.

Kliknij i pisz!

Nie musisz klikać wiele razy, aby coś zmienić. Wystarczy wybrać element i zacząć pisać.

Elastyczna edycja

Edytuj stronę na żywo i stosuj niestandardowe ustawienia według swoich wymagań.

Globalne moduły

Dzięki temu edytorowi możesz stworzyć globalny element, który zastosujesz na kilku stronach.
Edytor wizualny top
Edytor wizualny środek

Wszystko twórz jak chcesz

Każdy moduł jest konfigurowalny. Dzięki temu możesz w nim dostosować praktycznie wszystko.

Porządek w twoim zasięgu

Dodawaj nowe sekcje, wybieraj kolory tła, a nawet ustawiaj, ile mają posiadać kolumn. Wszystko w jednym miejscu.

Wiele elementów

Edytor posiada tak wiele elementów, że prawie wszystko można na nim stworzyć.

Sam edytor to nie wszystko

Edytor i motyw chodź, wydają się doskonałe, to nie wystarczy, by stworzyć idealną stronę internetową dla Twojego biznesu. Każdy element należy odpowiednio dostosować i zoptymalizować, do czego potrzeba jest wiedza merytoryczna i programistyczna. Stworzenie strony samodzielnie może jest tańsze, ale zadaj sobie pytanie czy efektywniejsze.

Podstawowe elementy Twojej przyszłej strony

Projekt strony internetowej skupiony jest na osiąganiu biznesowych celów, są elementem strategii. Dokładam wszelkich starań, aby moje strony były Piękne, Proste, Praktyczne i zawierały podstawowe elementy takie jak: interaktywną mapkę, połączenie z Social Media, panel administracyjny, zabezpieczenia, licencjonowane zdjęcia, formularz kontaktowy i znacznie więcej. Z mojej strony możesz spodziewać się, że nie naliczam opłat za elementy, które powinny być już w standardzie.
Tworzę strony, które sprawiają, że edytowanie zawartości jest tak łatwe, jak edytowanie dokumentu programem Word. Stosuję do tego specjalny motyw, który posiada wbudowany edytor wizualny i jest dziecinnie prosty w obsłudze.

Profesjonalny wygląd

Profesjonalny wygląd

Łatwa i atrakcyjna strona zachęca do zapoznania się z treścią.
Panel WordPress

Panel WordPress

Najpopularniejszy panel zarządzania treścią.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Po zakończeniu projektu strona jest możliwe zabezpieczona przed atakami.
Przyjazne SEO/SEM

Przyjazne SEO/SEM

Dzięki WordPress możesz w łatwy sposób realizować SEO i SEM.
Podstawowe elementy

Podstawowe elementy

Każda strona zawiera to co niezbędne: mapki, formularze itp.
Instalacja Analytics

Instalacja Analytics

Instalacja Google Analytics to już standard.

Oczywiście to nie wszystko!

Dobrze znasz swój biznes i sam wiesz, co może działać na Twoich klientów, a co nie. Jeśli masz dodatkowe życzenia / koncepcje, napisz mi je. Instalacja dodatkowych funkcjonalności to może być nie problem, a mogą pomóc Ci zwiększyć zainteresowanie właśnie Twoją ofertą. Nie jestem w 100% specjalistą i nie znam każdej branży dostępnej w Polsce. Im więcej mi przekażesz informacji, tym lepiej będę w stanie Tobie pomóc.

Opinie

Poznaj opinie moich klientów. Jeśli nie jesteś do nich przekonany, możesz zobaczyć więcej na moim Facebooku. Z doświadczenia wiesz, że nie jest łatwo przekonać klienta do wstawienia opinii, ale staram się to robić.

Aleksandra

Jeżeli masz biznes, a nie masz strony, to polecam ProVendo. Indywidualne i profesjonalne podejście oraz szybka realizacja. Jestem zadowolona z współpracy z Panem Robertem i końcowym wynikiem.

Dorota

Polecam firmę ProVendo. Pan Robert Bukowski jest specjalistą rzetelnym i godnym zaufania a przy tym jest życzliwym człowiekiem. Słucha cierpliwie klienta, doradza profesjonalnie, sprawnie realizuje ustalenia. Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność. Polecam wszystkim!

Dariusz

Bardzo fachowa obsługa na każdym etapie tworzenia projektu. Bardzo polecam.

Potrzebujesz stworzyć lub zmienić swoją stronę?

Czas nieubłaganie płynie i nie zatrzymasz postępu. Rozwój strony internetowej Twojej firmy to podstawa, o którą musisz dbać. Każdy kolejny dzień to utrata od kilku do kilkudziesięciu potencjalnych klientów. Przemyśl to i napisz mi, jaką masz koncepcję.