Zaznacz stronę

Tworzenie Stron Internetowych dla Małych i Średnich Firmy

Własna strona internetowa, czyli kolejny poziom zdobywania klientów

Strony internetowe Grójec to udostępnione w sieci pliki zawierające konkretne treści. Istotnym faktem jest to, że plik ten stworzony jest w specjalnym języku HTML i udostępniony przez serwer WWW. W Internecie istnieje wiele witryn, a z dnia na dzień przybywa ich coraz więcej. Dla osób prowadzących własny biznes, posiadanie własnego miejsca w sieci jest niezwykle istotne. Sprawia to, że docieramy do szerszego grona odbiorców, czym zwiększamy świadomość istnienia i uzyskujemy potencjalnych klientów. Oczywiście gwarancją sukcesu jest strona, która wyróżnia się na tle witryn firm konkurencyjnych. Dzięki niepowtarzalnym treścią własnej grafice oraz przejrzystemu interfejsowi jesteśmy w stanie przyciągnąć uwagę wielu użytkowników i przekonać ich do własnej działalności. Strony internetowe zmieniają się z dnia na dzień, dlatego podążam za wszelkimi nowinkami świata projektowania witryn. Dzięki temu wiem, jakie są aktualne mody i w jaki sposób należy stworzyć witrynę, która będzie ciekawa dla odbiorcy.

Responsywne strony dla firm

Strona internetowa w mniemaniu to nic innego jak odwzorowanie biura w lokalizacji fizycznej. Dla firm prowadzących usługi na danym obszarze lub wyłącznie Online strona jest biurem, dzięki której użytkownik może poznać zakres usług. Dlatego dla firm prowadzących działalność na terenie Warszawy, Grójca, Radomia i Łodzi oferuję spotkania biznesowe, w celu poznania struktury firmy, oraz zaplanowania strony internetowej. Oczywiście tworzenie stron internetowych nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Aby zbudować dobrą stronę, nie wystarczy znać języków programowania takich jak HTML, CSS, JavaScript. Aby strony internetowe Białobrzegi dość mocno przykuwały uwagę i konwertowały, trzeba zaplanować i ustalić odpowiednie działania z klientem. Projektowanie stron przed wstępnymi ustaleniami jest bez sensu i może wywołać 2x więcej pracy, gdyż klientowi nie spodoba się pierwsza zawartość projektu.

Tworzenie stron Białobrzegi i Grójec

Część klientów wybiera projektantów tylko i wyłącznie kierując się ceną, która jest jak najniższa. Pamięta, że strona dla Twojej firmy będzie Ci służyć, być może kilka lat. Także tworząc stronę www, weź to pod uwagę. Mając włączoną promocję, swojej strony ujrzałem, że kilka osób miesięcznie wpisuje zapytanie do Googla „strony internetowe Grójec”, dlatego też widać czego konkretnie ktoś szuka. Strony wykonane przez mniejsze firmy równają się niższemu kosztowi budowy takiej strony. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę także przyszłościowe aspekty, chodzi dokładnie o usługi takie jak pozycjonowanie czy reklama w AdWords.

Czy istnieją tanie strony internetowe?

To pytanie jest bardzo często zadawane. Pod pojęcie tanie strony www można znaleźć wiele niedociągnięć. Dla różnych firm jest inne pojęcie „tanie”. Dla małych firm, 500 zł na stronę internetową to może być dużo, a dla średniej firmy kwota w wysokości 2000 zł to już normalna stawka. Wracając do tematu, projektowanie stron internetowych nie jest tak proste, jak by się wydawało. Taki programista musi poświęcić od kilku do kilkunastu godzin, aby docelowa strona klienta spełniała jego oczekiwania i potencjalnie odwiedzających.

Wraz z powstaniem wielu agencji tworzących strony internetowe, zostają planowane nowe strategie udogodnienia sprzedaży takiej strony. Przykładowo powstaje już coraz więcej ofert związanych ze stronami www w formie abonamentowej, czy gotowe strony szablonowe, które zostają w niewielkim stopniu zmodyfikowane. Także coraz więcej firm wychodzi naprzeciw nowym przedsiębiorcą, lecz nie zawsze taka oferta jest całkowicie opłacalna. Dla przykładu abonament może wynosić 200 zł / mc. Przy umowie na rok całkowita kwota będzie wynosić 2400 zł. Także, jeśli dobrze poszukasz, to dość szybko możesz znaleźć tanie strony internetowe.

Strony WWW w ProVendo

Wykonane strony www w ProVendo mocno nastawione są na optymalizację pod kątem użytkownika oraz pod kątem algorytmu Google, który także jest wymagający, jeśli chciałbyś zrobić promocję owej strony. Strona internetowa z Grójca niedaleko Białobrzeg jest tworzona z sercem, a nie z przymusu.

Skoro tu jesteś, zapewne rozpoczynasz swoją przygodę z marketingiem internetowym lub Twoja strona internetowa nie spełnia minimalnych wymagań Google. W celu zwiększenia ogólnej oceny strony WWW algorytm bierze pod uwagę wiele czynników. Najważniejszym, jakim powinieneś posiadać, jest responsywność (dostosowanie do różnych urządzeń). Oczywiście nie budujemy strony tylko dla oceny przez roboty, ale także dla potencjalnych klientów.

Strony Internetowe Grójec

Aktualne i polecane typy stron internetowych w sieci

W sieci istnieje kilka typów stron internetowych. Są nimi między innymi OnePageSite, Standardowa Wizytówka, czy sklep internetowy. Oczywiście tego ostatniego typy jeszcze nie realizuję. Aby zobaczyć różnice między nimi, zapoznaj się z krótkimi opisami poniżej.

OnePageSite

Strona typu OnePageSite ma na celu zapewnienie doskonałego (można powiedzieć minimum) ilość informacji. Ta pojedyncza strona ma większość informacji w jednym miejscu i stara się usunąć jak największy „bałagan”, jak to możliwe, skupiając uwagę użytkownika na najważniejszych kwestiach. OnePageSite mają zwykle na celu konwersję.

Standardowa Wizytówka

Większość firmowych stron internetowych jest w formie wizytówki, które zawierają wiele informacji rozłożone na kilka zakładek. Każda typ usługi, produkt czy ważna informacje powinna być na oddzielnej podstronie. Wizytówka jest najlepszym typem do stosowania długofalowych technik marketingowych lub przekazanie konkretnej oferty.

Twoja Responsywna strona internetowa na każde urządzenie

Czas na kolejny ważny element strony internetowej, a chodzi tu o tzw. responsywność. W erze mobile gdzie teraz już każdy korzysta ze smartphone, musisz dostosowywać się pod klientów. Badania wykazują, że 48% użytkowników korzysta z wyszukiwarki na telefonie. Abyś zdobywał odwiedzających z każdego urządzenia, pomogę Ci stworzyć responsywną stronę internetową, która w pełni automatycznie dostosuje się do urządzenia w tym komputer, tablet czy smartphone.

Wdrożenia WordPress
Wdrożenia HTML
Wdrożenia CSS
Wdrożenia jQuery

Niezbędne Elementy Każdej Strony Internetowej dla Twojej Firmy

Moje strony WWW łączy jedna idea: projekt strony internetowej skupiony jest na osiąganiu biznesowych celów, są elementem strategii. Dokładam wszelkich starań, aby moje strony były Piękne, Proste i Praktyczne dla każdego.

Formularz Kontaktowy

Formularz Kontaktowy

Każda strona powinna posiadać formularz kontaktowy, aby potencjalny klient mógł napisać wiadomość.

Panel Administracyjny

Panel Administracyjny

W ramach strony otrzymujesz dane do zarządzania witryną, możesz się zalogować i zmodyfikować stronę.

Strony Responsywne

Responsywność

W ramach zaprojektowanej strony otrzymujesz pełne wsparcie responsywności na smartphone.

 Połączenie z Social Media

Połączenie z Social Media

Chciałbyś nie tylko posiadać stronę WWW, ale i Social Media bez problemu podłączę Ci Facebook, Google+ etc.

Licencjonowane Zdjęcia

Licencjonowane Zdjęcia

W ramach stworzenia strony internetowej kupuję licencje na zdjęcia, abyś nie musiał używać z niedozwolonych miejsc.

Nieograniczona liczba stron

Nieograniczona liczba stron

Otrzymując stronę internetową, dzięki panelowi możesz dodać tyle stron, ile tylko zechcesz.

Mapa Dojazdu

Interaktywna Mapka

Aby każdy klient mógł trafić do Twojego biura, powinieneś mieć na stronie znacznik w mapie.

Mapa Dojazdu

Zabezpieczone

Po ukończeniu projektu dodaję zabezpieczenia, aby nikt nie włamał się do CMS.

Profesjonalny Design

Profesjonalny Design

Każda wykonana przeze mnie strona jest dokładnie przemyślana i ustalona z klientem.

Poznaj Cennik Stron www i skontaktuj się teraz

Istnieje wiele firm oferujących responsywne strony internetowe, także wybór odpowiedniej osoby może być trudny. Dla Twojej firmy z pewnością najważniejszym aspektem jest cena. Jestem osobą szczerą, dlatego prezentuje mój cennik, bez ukrytych kosztów. Jeśli jesteś zainteresowany wybraną usługą, wyślij wiadomość, a ja Tobie przekażę wszystkie informacje.

Nie czekaj aż konkurencja się zdecyduje czas to pieniądz

W każdej chwili twoja konkurencja rośnie i wdraża nowe innowacyjne dostępne technologię. Strona internetowa jest jednym z ważnych czynników w sieci!