Strony Internetowe

Projektowanie Stron Internetowych

Strony internetowe Grójec to udostępnione w sieci pliki zawierające konkretne treści. Istotnym faktem jest to, że plik ten stworzony jest w specjalnym języku HTML i udostępniony przez serwer WWW. W Internecie istnieje wiele witryn, a z dnia na dzień przybywa ich coraz więcej. Dla osób prowadzących własny biznes, posiadanie własnego miejsca w sieci jest niezwykle istotne. Sprawia to, że docieramy do szerszego grona odbiorców, czym zwiększamy świadomość istnienia i uzyskujemy potencjalnych klientów. Oczywiście gwarancją sukcesu jest strona, która wyróżnia się na tle witryn firm konkurencyjnych. Dzięki niepowtarzalnym treścią własnej grafice oraz przejrzystemu interfejsowi jesteśmy w stanie przyciągnąć uwagę wielu użytkowników i przekonać ich do własnej działalności. Strony internetowe grójec zmieniają się z dnia na dzień, dlatego podążam za wszelkimi nowinkami świata projektowania witryn. Dzięki temu wiem, jakie są aktualne mody i w jaki sposób należy stworzyć witrynę, która będzie ciekawa dla odbiorcy.

Strony Internetowe Grójec

Strona internetowa w mniemaniu to nic innego jak odwzorowanie biura w lokalizacji fizycznej. Dla firm prowadzących usługi na danym obszarze lub wyłącznie Online strona jest biurem, dzięki której użytkownik może poznać zakres usług. Dlatego dla firm prowadzących działalność na terenie Warszawy, Grójca, Radomia i Łodzi oferuję spotkania biznesowe, w celu poznania struktury firmy, oraz zaplanowania strony internetowej. Oczywiście tworzenie stron internetowych nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Aby zbudować dobrą stronę, nie wystarczy znać języków programowania takich jak HTML, CSS, JavaScript. Aby strony internetowe Białobrzegi dość mocno przykuwały uwagę i konwertowały, trzeba zaplanować i ustalić odpowiednie działania z klientem. Projektowanie stron przed wstępnymi ustaleniami jest bez sensu i może wywołać 2x więcej pracy, gdyż klientowi nie spodoba się pierwsza zawartość projektu.

Tworzenie stron Białobrzegi i Grójec

Część klientów wybiera projektantów tylko i wyłącznie kierując się ceną, która jest jak najniższa. Pamięta, że strona dla Twojej firmy będzie Ci służyć, być może kilka lat. Także tworząc stronę www, weź to pod uwagę. Mając włączoną promocję, swojej strony ujrzałem, że kilka osób miesięcznie wpisuje zapytanie do Googla „strony internetowe Grójec”, dlatego też widać czego konkretnie ktoś szuka. Strony wykonane przez mniejsze firmy równają się niższemu kosztowi budowy takiej strony. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę także przyszłościowe aspekty, chodzi dokładnie o usługi takie jak pozycjonowanie czy reklama w AdWords.

Czy istnieją tanie strony internetowe?

To pytanie jest bardzo często zadawane. Pod pojęcie tanie strony www można znaleźć wiele niedociągnięć. Dla różnych firm jest inne pojęcie “tanie”. Dla małych firm, 500 zł na stronę internetową to może być dużo, a dla średniej firmy kwota w wysokości 2000 zł to już normalna stawka. Wracając do tematu, projektowanie stron internetowych nie jest tak proste, jak by się wydawało. Taki programista musi poświęcić od kilku do kilkunastu godzin, aby docelowa strona klienta spełniała jego oczekiwania i potencjalnie odwiedzających.

Stworzenie strony internetowej Grójec

Wraz z powstaniem wielu agencji tworzących strony internetowe grójec, zostają planowane nowe strategie udogodnienia sprzedaży takiej strony. Przykładowo powstaje już coraz więcej ofert związanych ze stronami www w formie abonamentowej, czy gotowe strony szablonowe, które zostają w niewielkim stopniu zmodyfikowane. Także coraz więcej firm wychodzi naprzeciw nowym przedsiębiorcą, lecz nie zawsze taka oferta jest całkowicie opłacalna. Dla przykładu abonament może wynosić 200 zł / mc. Przy umowie na rok całkowita kwota będzie wynosić 2400 zł. Także, jeśli dobrze poszukasz, to dość szybko możesz znaleźć tanie strony internetowe.

Strony WWW w Grójcu

Wykonane strony www w ProVendo mocno nastawione są na optymalizację pod kątem użytkownika oraz pod kątem algorytmu Google, który także jest wymagający, jeśli chciałbyś zrobić promocję owej strony. Strona internetowa z Grójca niedaleko Białobrzeg jest tworzona z sercem, a nie z przymusu.

Jak możesz mnie znaleźć:

  • projektowanie stron internetowych
  • tworzenie stron internetowych
  • prosta strona internetowa
  • zakładanie stron internetowych
  • strony internetowe białobrzegi
  • tanie strony internetowe
  • tanie strony www

Strona internetowa, strona WWW (ang. web page) – dokument napisany w języku HTML udostępniony w Internecie przez dedykowany serwer. Wyświetlana jest ona za pomocą przeglądarki internetowej zainstalowanej przez użytkownika. Projektowanie stron internetowych odbywa się za pomocą HTML5, CSS3 i JavaScript.

Każda raczkująca w internecie firma powinna dobrze przemyśleć plan działań. Początkiem tego przedsięwzięcia powinny być strony internetowe WWW. Bez nich nikt nie znajdzie Twojego przedsiębiorstwa w Internecie. Istnieje wiele agencji interaktywnych, które tworzą strony internetowe dla firm i przedsiębiorstw. W zależności od wyboru takiej agencji będziesz miał wyznaczone zadania m.in. przygotowanie tekstów, grafiki, czy przesłanie danych kontaktowych.

Tworzenie stron internetowych warszawa tanio nie jest takie, łatwe jak się wydaje. Rozpoczęcie samemu takich działań, przeważnie stwarza ogrom problemów z programowaniem, czy w późniejszym etapie brakiem zainteresowania przez odwiedzających. Projektowanie musi być dobrze przemyślane i profesjonalnie wykonane. Wpisując “tanie strony internetowe radom“, czy “tanie strony internetowe warszawa” możesz spodziewać się wiele reklam, ale mało która agencja faktycznie robi to w niskiej cenie. Dlatego szukając firmy do projektowania stron, warto wybierać miasta z mniejszą liczbą populacji, przykładowo wpisz w Google ” strony internetowe projektowanie” lub ” strona internetowa tanio“. Niestety to także może się skończyć banalną stroną, czy słabym kontaktem ze strony firmy projektującej.

Tanie strony internetowe mogą oczywiście wyglądać profesjonalnie i spełnia nie tylko Twoje oczekiwania, ale i potencjalnych klientów. Do rozpoczęcia prac nad stroną najlepiej jest przygotować pewne materiały, aby przyśpieszyć ten proces. Z pewnością powinieneś naszykować: logotyp używany przez Twoją firmę, teksty np. opis firmy, dane kontaktowe, opisu usług, grafikę. Najczęstszym problemem wśród klientów jest właśnie nieprzygotowanie materiałów. Kolejnym czynnikiem opóźnień, czy nawet kłótni między klientem a agencją może być niezdecydowanie i częste zmiany w trakcie projektowania strony www.

Strona internetowa to podstawowy element marketingu internetowego, bez którego raczej niewiele zrobisz w internecie. Dzięki niej możesz przekonać, informować i skłaniać odwiedzających do skorzystania z usług Twojej firmy. Tworzę strony w atrakcyjnej cenie, w pełni dostosowane do Ciebie wizualnie, jak i jej obsługi, oraz Twoich klientów, którzy potrzebują natychmiastowych odpowiedzi na zadane pytanie. W mojej ofercie znajdziesz przede wszystkim strony czyste, które nie wykorzystują mocno irytujących elementów.

Responsywność to niezbędny element

Responsywne strony internetowe

Liczby nie kłamią, responsywne strony internetowe to już powinien być standard w agencjach tworzących strony WWW. Dzięki temu każdy odwiedzający Twoją stronę może to zrobić z każdego urządzenia i miejsca na ziemi. W dzisiejszych czasach posiadanie smartfona to już standard dlatego musimy iść z duchem czasu i nie oszczędzać na tym. Oczywiście Google wszystko obserwuje i podąża za użytkownikami, dlatego wprowadza pewne wymagania co do działania stron internetowych. Cennik tworzenia stron internetowych responsywnych powinien być identyczny jak standardowa wizytówka internetowa.

Strony mobilne

Oczywiście, jeśli nie masz wystarczającego budżetu, możesz poprosić agencję o stworzenie mobilnej strony, która będzie uruchamiać się na telefonach i będzie ona posiadała tylko funkcjonalności tylko pod to urządzenie. Pytanie, czy jest to opłacalne? Oczywiście, że nie. Lepiej odświeżyć swoją starą stronę i poprosić o stworzenie nowej w pełni funkcjonalną i responsywną stronę internetową. Niestety taki typ stron wymaga także od użytkownika znajomości HTML + CSS lub oddzielnego systemu CMS.

Szybkość działania na telefonach

Dobrze wiesz, w jakich czasach żyjemy. Szybkość, brak czasu to podstawowe problemy społeczeństwa. Dlatego, aby Twoja strona generowała zapytania, musi w prostych i szybkich słowach opowiedzieć o swojej ofercie i poprowadzić użytkownika do spełnienia celu. Następnym aspektem, o który także musisz zadbać i co jest teraz mocno brane pod uwagę przez algorytm Google, jest szybkość ładowania na urządzeniach mobilnych. Mocno przeładowane strony www o niepotrzebne skrypty, ogromną / niezoptymalizowaną grafikę bardzo wolno się ładują. Tworząc nową stronę, musisz wziąć to pod uwagę.

Accelerated mobile pages, czyli przyspieszone strony mobilne AMP

Google wydało nową aktualizację, dzięki której możemy sprawdzić w Google Search Console czy nasza strona jest w technologii AMP. AMP to nowy sposób budowania statycznych treści na stronie, dzięki której niemal natychmiast możemy załadować stronę, dzięki wykorzystaniu zewnętrznych serwerów. Dzięki wykorzystaniu tej technologii możemy znacznie zredukować współczynnik odrzuceń i zwiększyć średnią liczbę odwiedzanych stron / sesję. Niestety jedną z wad AMP jest bardzo mała możliwość wykorzystania technologii. AMP przeznaczone jest głównie na strony statyczne i proste w obsłudze, gdyż system ten nie obsługuje zaawansowanych kodów źródłowych.

Era, kiedy strony www oglądało się tylko na komputerach i laptopach minęły. Ilość urządzeń mobilnych, tabletów i smartfonów jest coraz większa. Statystyki podają, że w Polsce jest 17,6 milionów aktywnych użytkowników mobilnych (w 2015 roku liczba ta wynosiła 15,7 milionów). Dlatego, aby użytkownicy mogli wejść na Twoją stronę o dowolnej porze i z dowolnego urządzenia, musi ona dostosowywać się do rozmiaru i orientacji ekranu.

Co może zawierać Twoja strona?

Podstawowe elementy strony www

Każda strona zawiera dość podobne elementy i są one standardowe dla użytkowników. Oczywiście czy za te elementy zapłacisz to inna kwestia. Są firmy, które mocno biorą te elementy pod wycenę. Natomiast teraz zaprezentuję te elementy, które otrzymuje u mnie za darmo:
responsywność – tak jak wcześniej napisałem, Twoja strona jest obsługiwana na każdym urządzeniu,
formularz kontaktowy – tutaj jego użyteczność jest podzielona, niektóre branże mają większe powodzenie w telefonach, ale jednak formularz to element podstawowy bez wdawania się w konwersację,
interaktywna mapa – dzięki technologii możemy umieścić na stronie mapkę z lokalizacją naszej firmy, bardzo przydatny element,
Social Media – masz funpage, YouTube, czy Google+ bezproblemowo podłączę go pod Twoją nową stronę internetową,
panel administracyjny – dzięki prostemu panelowi możesz w dowolnej chwili wprowadzać zmiany na stronie. Oferuję tworzenie stron z edytorem wizualnym, który znacznie ułatwi Ci wprowadzanie zmian,
licencjonowane zdjęcia – pobieranie grafik z Google nie do końca jest zgodne z prawem, także ja nabywam dobrej jakości zdjęcia z płatnych banków zdjęć. Część z nich masz wliczoną w cenę, ale jeśli chcesz zakupić całą galerię, to musisz liczyć się z kosztami.

Za każdy dodatkowy moduł niestety musisz się liczyć z dodatkowymi kosztami. Przykładowo, jeśli chciałbyś otrzymać moduł, który pozwoli Ci na posiadanie wielu języków na stronie, posiadanie systemu rezerwacji, czy może potrzebny Tobie niestandardowy skrypt.

Projekt strony internetowej skupiony jest na osiąganiu biznesowych celów, są elementem strategii. Dokładam wszelkich starań, aby moje strony były Piękne, Proste, Praktyczne i zawierały: interaktywną mapkę, połączenie z Social Media, panel administracyjny, zabezpieczenia, licencjonowane zdjęcia, formularz kontaktowy i znacznie więcej. Tworzę strony, które sprawiają, że edytowanie zawartości jest tak łatwe, jak edytowanie dokumentu programem Word.

Ile musisz czekać na własną stronę?

Z pewnością każdemu zależy na czasie założenia strony www. Jeśli właśnie Tobie też zależy na czasie, przygotuj niezbędne elementy. Po Twojej stronie należy przygotowanie tekstów, przesłanie logotypu i inne ewentualne treści. Niestety właśnie to pochłania najwięcej czasu przy przygotowywaniu stron. Odpowiadając na wcześniejsze pytanie, uznaję zasadę im szybciej, tym lepiej. Także z mojej strony będę dążył do ekspresowej realizacji.

Cennik stworzenia strony internetowej

Strony internetowe wyceniane przez korporacje

Niestety podczas poszukiwania agencji tworzącej strony internetowej, zasadniczą kwestią jest cennik takiej inwestycji. Na różnych płaszczyznach społecznych można spotkać różne ceny, ale i indywidualne podejście. Wybierając duże korporacje, znajdujące się w miastach, możesz z pewnością spodziewać się wysokiej wyceny za stronę WWW. Tutaj będziesz miał fachowe podejście, ale możesz nie być całkowicie usatysfakcjonowany, gdyż taka firma posiada wielu klientów i może nie mieć czasu na rozmowę z Tobą i spełnienie twoich wymagań.

Wycena strony www przez studenta

Kolejną grupą mogą być studenci, którzy wykonują strony za grosze, ale tutaj nie spodziewaj się cudów. Nie dostaniesz od nich faktury (jeśli Ci na niej zależy), a podejście może nie być profesjonalne, gdyż sami się dopiero uczą. Nie podchodzą do projektów z różnych stron, to znaczy nie uwzględniają przyszłości i tego, że możesz chcieć pozycjonować stronę, czy przeprowadzić jakieś kampanie płatne. W Internecie są różne formy promowania i strona musi być dostosowana do tych czynników.

Cennik stron internetowych wg. ProVendo

Są także firmy takie jak moja. Czyli małe agencje, zatrudniające do kilku osób, które zajmują się wszystkim i mają świadomość przyszłości strony. Dbają także o klientów i w razie problemów mogą liczyć na pomoc takiej firmy. Z mojej strony cena za zaprojektowanie, programowanie i wdrożenie strony internetowej wynosi od 1500 zł.

Nie wymagam od Ciebie kuriozalnych kwot takich jak agencja zatrudniająca wiele osób do realizacji, lecz nie wychodź z założenia, że stworzę stronę za “grosze”. Wkładam dużo pracy w projektowanie, stylizowanie i programowanie, dostosowując stronę do perfekcyjnego działania i wyglądu. Nie instaluje tylko szablonu i podmieniam obrazków / tekstów, kasując za to fakturę! Wykonując wycenę strony, biorę pod uwagę elementy strony, oraz ich zaangażowanie w realizację.

Zobacz moje realizacje

Pakiet strona + pozycjonowanie

Jeśli jesteś zainteresowany stroną internetową oraz rozmyślasz dodatkowo nad usługą pozycjonowania (SEO), to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Przy stworzeniu strony i skorzystaniu z SEO oferuję Ci darmowe wsparcie techniczne w ramach owej strony. W miarę możliwości postaram się wprowadzać ewentualne poprawki / wdrażać dodatki, oczywiście w granicach rozsądku. Także płacisz tylko za SEO, a wsparcie otrzymujesz za darmo!