Strony abonamentowe

strony na abonament

Strona w formie abonamentu

Jeśli jesteś początkującą formą i nie chcesz się martwić o swoją stronę, możesz skorzystać z ProSite. Strony abonamentowe ProSite to nie zwykły kreator stron internetowych, ale kompleksowe usługi stron internetowych dla firm. Dzięki dostępnym modułom twoja strona jest w pełni mobilna i korzystać z wielu innowacji. Kreator stron www ma w ofercie strony na podstawie szablonu. To idealna oferta strony internetowej dla firm. Szczególne branże, jakie mogą skorzystać z oferty to salony kosmetyczne, psycholog, czy inne firmy lokalne.

Jak dobrze wiesz strona internetowa to jedna z podstaw działania firmy. Dzięki niej możesz budować świadomość marki, czy pozyskiwać nieograniczoną liczbę klientów bez wychodzenia z domu. Posiadając kilkuletnie doświadczenie pomyślałem o stworzeniu nowej usługi, dzięki której nie musisz się martwić o swoją stronę i możesz zostawić ją pod opieką profesjonalisty. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz uczyć się obsługi owej strony, tylko w pełni możesz skupić się na swoich usługach, a ja zajmę się resztą.

Co zyskujesz w ramach abonamentu

Wszystkie z poniższy elementów otrzymujesz w ramach abonamentu. Można je podzielić na koszty stałe, które musi pokryć ProVendo, oraz doświadczenie, które uzyskuję z każdym dniem. Wszystko to jest potrzebne do funkcjonowania Twojej przyszłej strony internetowej. Dodatkowo system będzie na bieżąco rozwijany, a Ty nie zapłacisz żadnych dodatkowych kosztów.

profesjonalny wygląd

Profesjonalny wygląd

W pełni funkcjonalny wygląd strony spełniające wszystkie wymagania pod kątem algorytmu i użytkowników.

panel zarządzania WordPress

Prosty panel zarządzania

System jest postawiony na WordPress, także nie powinno być większych problemów z modyfikacją treści.

ciągłe aktualizacje systemu

Ciągłe aktualizacje systemu

Rdzeń systemu jest na bieżąco aktualizowany, także nie musisz obawiać się o żadne uszkodzenia.

wsparcie techniczne

Support 24/7

Nie musisz nawet się logować do strony. Wystarczy wysłać e-mail, a ja to zrobię.

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W ramach bezpieczeństwa tworzony jest backup strony co 24h, także w razie problemów w każdej chwili przywrócę kopię zapasową.

przystosowany do marketingu

Przystosowane pod SEO / SEM

Jeśli chciałbyś promować stronę przez kampanie AdWords, czy pozycjonowanie to nie ma z tym problemu.

umowa na czas nieokreślony

Umowa

Podpisujesz umowę na czas nieokreślony, także w każdej chwili możesz zrezygnować z usługi, bez kar finansowych.

responsywność

W pełni mobilna

Strona internetowa jest w pełni responsywna, także działa na każdym urządzeniu, bez żadnych problemów.

moduł galerii

Galeria zdjęć

Bez żadnych problemów na stronie można zastosować moduł galerii, byś pokazał swoje zdjęcia / realizacje.

hosting w cenie

Darmowy serwer

Nie ma ukrytych kosztów, prócz wskazanych w cenniku. Hosting masz już w ofercie.

poczta email w cenie

Darmowy email

W ramach abonamentu otrzymujesz także do 5 skrzynek e-mail w twojej domenie (np. biuro@twojadomena.pl).

niezbędne elementy

Podstawowe elementy

Każda strona może zawierać formularz, mapkę, integrację z Social Media, galerię i znacznie więcej.

darmowy certyfikat SSL

Certyfikat SSL

Twoja strona stanie się bezpieczna, dzięki szyfrowaniu danych przez SSL.

wykonywanie testów A/B

Testy A/B

Twoja strona nie zostaje stworzona i pozostawiona na pastwę losu, tylko wciąż ulepszana.

dla kogo są strony abonamentowe

Dla kogo jest ta usługa?

Stworzyłem tę usługę dla wszystkich firm, które nie chciałby przejmować się swoją stroną internetową i wolą pozostawić ją w rękach specjalisty. Dodatkowym atutem, który chciałbym wykorzystywać w tej usłudze to przede wszystkim prowadzenie testów A/B i badanie zachowania użytkowników. Dzięki temu Twoja strona nie jest zrobiona „jednorazowo”, tylko wspólnie będziemy modyfikować ją, by jak najmocniej zachęcała do kontaktu właśnie z Tobą. W ten sposób Twoja firma stanie się elastyczna i z pewnością zacznie osiągać sukces.

strona z rich snippets

Rich Snippets – czyli gwiazdki

Rich Snippets to dodatkowe informacje, które w postaci tekstu lub grafiki pojawiają się w wynikach wyszukiwania Google. Ta funkcjonalność wdrożona przez Google i zaimplementowana przez mnie pozwala na wyświetlanie w wynikach organicznych dodatkowych informacji takich jak liczba i średnia ocena w formie „gwiazdek”. Dzięki temu Twoja strona internetowa staje się bardziej widoczna dla potencjalnych klientów i zwiększa się współczynnik klikalności. Wyróżniaj się wśród konkurencji, nim ona to zrobi!

Po podpisaniu umowy należy uiścić opłatę aktywacyjną w wysokości 500 zł.

Opłata ta jest przeznaczona na poczet czasu poświęconego na stworzenie strony internetowej i ewentualne materiały.

Nadal Cię nie przekonałem?

Poznaj wady i zalety własnej strony internetowej vs strony abonamentowej vs kreatora stron. Decyzje nad opłacalnością tej inwestycji zostawiam Tobie do przemyślenia.

Strona na własnośćStrona ProSiteKreator stron
Strona internetowaKoszt 2000 – 4000 złW cenieWłasny zakres
Hosting (serwer)Własny zakres (+150 zł / rok)W cenieW cenie
Administracja stroną (zmiany)Własny zakres (+50 zł / godz.)W cenieWłasny zakres
Doradztwo marketingowePrzy dłuższej współpracyW cenieWłasny zakres
Zaawansowane modułyDodatkowy kosztTylko proste modułyWłasny zakres
Rich Snippets (gwiazdki)Dodatkowy koszt (500 zł)W cenieBrak
Bezpieczne aktualizacjeWłasny zakres (+50 zł / godz.)W cenieW cenie
Ciągły rozwój systemuWłasny zakres (+50 zł / godz.)W cenieW cenie
Kopie zapasoweW cenie (indywidualne)W cenieW cenie

Wykonanie strony na własność, jeśli:

 • potrzebujesz zaawansowanej strony z indywidualnymi rozwiązaniami;
 • chcesz, żeby strona była zupełnie inna;
 • masz czas i chcesz uczyć się obsługi strony;
 • chcesz użyć funkcji, których nie ma strona abonamentowa;
 • budżet +2000 zł nie jest kłopotem.

Abonament jest dla Ciebie, jeśli:

 • potrzebujesz prostej strony informacyjnej;
 • masz ograniczony budżet;
 • nie chcesz się uczyć obsługi strony;
 • nie masz ochoty ani siły na wprowadzenie poprawek;
 • chcesz panować nad stroną;
 • masz odrobinę czasu na napisanie maila / telefon.
strona pod okiem specjalisty

Strona pod okiem specjalisty

Strony abonamentowe to nie tylko kreator stron internetowych, ale także wsparcie techniczne specjalisty od strony www i marketingu internetowego. Usługę tę zbudowałem dla wszystkich tych, co nie chcą przeznaczać 3000 zł na zwykłą wizytówkę i wolą się skupić na rozwoju własnej firmy, a nie uczyć się wszystkiego po trochu i nie mieć czasu na własnych klientów. Pomyśl, ile czasu możesz oszczędzić na tej usłudze i jak niewiele musisz robić, by wszystko funkcjonowało.

Nurtujące pytania i odpowiedzi

Jeśli pytanie będzie się często zdarzać, z pewnością trafi na tę listę. Natomiast jeśli sam masz nurtujące pytanie, ale nie ma go na liście – napisz!

Jak wygląda tworzenie strony, kto to robi?

Oferuję Tobie gotowy system do tworzenia strony internetowej wraz z niezbędnymi elementami. Oczywiście to ja go buduję, także nie musisz się o to martwić. Natomiast to nie jest wszystko, co potrzeba do tej usługi. By wszystko poszło pomyślnie, ważną osobą jesteś Ty sam. Znasz swoją firmę oraz usługi od podszewki, także musisz przygotować mi: teksty na stronę, grafikę, logotyp firmy (jeśli zaczynasz, lub nie było czasu na przygotowanie, chętnie kogoś polecę) i podstawowe informacje, jakie powinienem znać na temat Twojej branży.

Co zrobić jeśli nie mam domeny?

Nie ma problemu. Jeśli nie masz domeny i nie chcesz specjalnie zakładać konta, aby ją utrzymywać, mogę dla Ciebie ją kupić i doliczyć koszt do faktury abonamentowej. Pamiętaj, że za domenę płacisz raz w roku. Koszt rejestracji nowej domeny to ~15 zł (w zależności od TLD) za pierwszy rok, a przedłużenie to koszt 60 zł / rok.

Jak mogę pozyskiwać ruch na stronę?

Stworzenie strony internetowej to jest jeden aspekt, natomiast sprowadzenie na nią użytkowników to jest inna sprawa. By wszystko szło pomyślnie, musisz przemyśleć, z jakich źródeł będziesz sprawdzać ich na swoją stronę. W mojej ofercie znajdziesz usługi takie jak pozycjonowanie, czy kampanie adwords. O tym możesz przeczytać na innych zakładach tej witryny. Dodatkowo mogę Ci pomóc stworzyć reklamę np. na Facebooku.

Na jaki okres jest umowa i czy są kary?

Umowa domyślnie jest podpisana na czas nieokreślony z wypowiedzeniem na koniec miesiąca. Natomiast jeśli zrezygnujesz w ciągu pierwszych 6 miesięcy, to okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiące. Żadnych kar finansowych nie ma uwzględnionych w umowie. Także nie musisz się męczyć i płacić przez 2 lata.

Co jeśli nie mam materiałów?

Jeśli nie masz grafiki / wideo mogę dla Ciebie je zakupić z banku premium. Koszt zdjęcia i wideo zależy od rozmiaru i ilości – kwestia dogadania.

Czym różni się ta usługa od innych dostępnych kreatorów?

Głównym wyznacznikiem tej oferty jest to, że nie otrzymujesz zwykłego kreatora stron www, ale stworzenie tej strony, według twoich naszych wspólnych przemyśleń. W przeciwieństwie do zwykłych szablonów z kreatorów tu tworzę dla Ciebie stronę i opiekuję się nią przez cały okres umowy. Dodatkowymi wyznacznikami także są ciekawe udogodnienia takie jak Rich Snippets, których inne kreatory nie udostępniają. Kolejną rzeczą jest to, że sam system będzie ciągle rozwijany. System ten tworzę z myślą o Tobie. Dzięki niemu chcę pomagać Twojej firmie rozwijać się i osiągać same sukcesy.

By lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i zawahania o tej usłudze, zaznacz odpowiednią odpowiedź, bym rozważył zmiany. Oczywiście ankieta jest anonimowa i użyta tylko do ulepszania usługi, także nie musisz się obawiać o wymaganie wpisania żadnych danych.