Pozycjonowanie

BEZPIECZNE POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Myślę, że dobrze wiesz, ile osób dziennie korzysta z internetu, by znaleźć potrzebny produkt / usługę. Sprawdź, czy gdy wpiszesz wybraną przez siebie usługę, czy ją znajdziesz w Google – myślę, że jeśli nie korzystasz z pozycjonowania, nie masz czego szukać! Dlaczego nie pokażesz swojej firmy w wynikach na 1 pozycji i nie zdobędziesz cennych klientów? Posiadasz stronę internetową, ale nie wykorzystujesz jej całkowitego potencjału marketingowego.

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH ABONAMENTU?

Najważniejszą moją zaletą, jest to, że wykonuję tę usługę bezpiecznie. Istnieje wiele firm, które chcę iść na skróty i podejmują kroki, które negatywnie wpływają na pozycje, lub posiadają tak wielu klientów, że nie mają dla Ciebie czasu. W ProVendo pozyskuję tylko kilku klientów i dbam o nich tak, aby generowali, jak największy ruch i sprzedaż! Można to przedstawić: większy ruch = większa sprzedaż = klient zadowolony = zadowolony ja.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ?

Zastanawiasz się, czy warto i dlaczego skorzystać właśnie z moich usług? Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i dążę do tego, aby nie tylko osiągnąć najlepsze pozycje, ale i zwiększyć konwersję (liczbę klientów). Opracowałem własną strategię, która pozytywnie wpływa na ocenę strony i zwiększa jej pozycję. Podczas negocjacji nigdy nie gwarantuję 1 pozycji i żadna osoba nie powinna tego robić, gdyż żadna agencja nie ma na to większego wpływu.

POZYCJONOWANIE LOKALNE

Być może oferujesz swoje usługi tylko i wyłącznie na danym obszarze (miasto / województwo). Jeśli tak właśnie jest, warto skorzystać z pozycjonowania lokalnego, czy dobrać frazy z nazwą miasta / województwa. Dla przykładu, jeśli prowadzisz biuro rachunkowe w Łodzi, to możesz wyświetlać stronę na frazę „biuro rachunkowe Łódź”. W ten sposób staniesz się liderem w swoim mieście i będziesz generował wartościowe leady.

WSPARCIE NIE TYLKO W SEO

Profil Google Moja Firma jest jednym z punktów centralnych dla Twojej firmy w Internecie i absolutnie kluczem do osiągnięcia lidera lokalnego. Pomagam w tym, aby ludzie znajdowali Cię we właściwym miejscu za każdym razem, gdy wyszukują w Google usługi. Jeśli nie masz określonego celu, oferuję wskazówki dotyczące najczęściej wyszukiwanych haseł, korzystając ze statystyk wyszukiwania Google, a jako dodatek dodaję 20 najpopularniejszych słów kluczowych powiązanych z Twoją branżą, aby zwiększyć szanse na znalezienie potencjalnych klientów!

POPRAW POZYCJĘ SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ!

Pozycjonowanie to najskuteczniejsza forma marketingu internetowego. Znaczna firm w Polsce już korzysta z tej usługi i Ci, co wcześniej zaczęli, z pewnością mają już wyniki. Także nie czekaj, aż wszystkie konkurencyjne firmy pokażą się w Google. Nikt na siłę nie będzie szukał Twojej firmy. Żyjemy w czasach, gdzie nikt nie ma czasu na przeglądanie 20 stron oferujących tę samą usługę, czy produkt.