Pozycjonowanie

bezpieczne pozycjonowanie stron

Bezpieczne pozycjonowanie stron internetowych

Myślę, że dobrze wiesz, ile osób dziennie korzysta z internetu, by znaleźć potrzebny produkt / usługę. Sprawdź, czy gdy wpiszesz wybraną przez siebie usługę, czy ją znajdziesz w Google – myślę, że jeśli nie korzystasz z pozycjonowania, nie masz czego szukać! Dlaczego nie pokażesz swojej firmy w wynikach na 1 pozycji i nie zdobędziesz cennych klientów?

pozycjonowanie na abonament

Co otrzymujesz w ramach abonamentu?

Najważniejszą moją zaletą, jest to, że wykonuję tę usługę bezpiecznie. Istnieje wiele firm, które chcę iść na skróty i podejmują kroki, które negatywnie wpływają na pozycje, lub posiadają tak wielu klientów, że nie mają dla Ciebie czasu. W ProVendo pozyskuję tylko kilku klientów i dbam o nich tak, aby generowali, jak największy ruch i sprzedaż! Można to przedstawić: większy ruch = większa sprzedaż = klient zadowolony = zadowolony ja.

Kilka dokładnych elementów, które otrzymujesz

analiza strony docelowej

Kompleksowa analiza SEO

wdrożenie zmian na stronie

Wdrożenie zmian pod kątem wytycznych

analiza linkowania

Analiza profilu linkowego domeny

tworzenie linków

Sukcesywne linkowanie domeny

zgłaszanie spamowych linków

Zdiagnozowanie oraz usuwanie ewentualnych linków spamowych

Codzienny monitoring fraz kluczowych

podłączenie Analytics i Search Console

Zaimplementowanie Google Search Console & Google Analytics

analiza zmian algorytmu

Analiza zmian algorytmów wyszukiwarki

Comiesięczne zestawienie pozycji

korzyści z seo

Dlaczego warto skorzystać?

Zastanawiasz się, czy warto i dlaczego skorzystać właśnie z moich usług? Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i dążę do tego, aby nie tylko osiągnąć najlepsze pozycje, ale i zwiększyć konwersję (liczbę klientów). Opracowałem własną strategię, która pozytywnie wpływa na ocenę strony i zwiększa jej pozycję. Podczas negocjacji nigdy nie gwarantuję 1 pozycji i żadna osoba nie powinna tego robić, gdyż żadna agencja nie ma na to większego wpływu.

pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne

Być może oferujesz swoje usługi tylko i wyłącznie na danym obszarze (miasto / województwo). Jeśli tak właśnie jest, warto skorzystać z pozycjonowania lokalnego, czy dobrać frazy z nazwą miasta / województwa. Dla przykładu, jeśli prowadzisz biuro rachunkowe w Łodzi, to możesz wyświetlać stronę na frazę „biuro rachunkowe Łódź”. W ten sposób staniesz się liderem w swoim mieście i będziesz generował wartościowe leady.

popraw pozycję strony

Popraw pozycję swojej strony!

Pozycjonowanie to najskuteczniejsza forma marketingu internetowego. Znaczna firm w Polsce już korzysta z tej usługi i Ci, co wcześniej zaczęli, z pewnością mają już wyniki. Także nie czekaj, aż wszystkie konkurencyjne firmy pokażą się w Google. Nikt na siłę nie będzie szukał Twojej firmy. Żyjemy w czasach, gdzie nikt nie ma czasu na przeglądanie 20 stron oferujących tę samą usługę, czy produkt.

Chcesz zostać liderem w swojej branży?

Każda branża potrzebuje czasu, by stać się liderem w swojej branży. Nie czekaj, aż zrobi to konkurencja, tylko napisz! Tylko Ty na tym tracisz.