ProVendo w pigułce

Znasz się na swoim fachu, masz świetne produkty lub usługi godne dobrej oceny. Wiesz, że stać Twoją firmę na więcej klientów i chcesz ich pozyskać, ale reklama internetowa to nie Twój konik. Zdobywanie klientów w Internecie, szczególnie przy dużej konkurencji, wymaga wiedzy i doświadczenia.

W sieci znajdziesz mnóstwo firm, które będą chciały Ci “pomóc”. Znajdziesz tam także dużo artykułów, które powinny pomóc, lecz w większości pogrążają tylko firmy na stratę pieniędzy i czasu. Coraz więcej osób korzysta z Google i jeśli Ciebie tam nie ma, to jest tam Twoja konkurencja.

Jestem Robert Bukowski i stworzyłem ProVendo, aby pomagać przedsiębiorcom takim jak Ty. Z mojej strony licz głównie na szczerość. Niczego nie obiecuję w kwestii reklamy AdWords, czy pozycjonowania. Nie gwarantuje, czego co nie jest w pełni zależne od mnie.

“Jestem tylko jedną osobą …” – pozytywnie konkuruję cenowo oraz gwarantuje, że jeśli zadzwonisz, to rozmawiasz zawsze ze mną.

“Nie mam biura …” – w miarę możliwości odwiedzam swoich klientów, czy w siedzibie firmy, czy w domu.

“Nie jestem ekspertem od technologii internetowej …” – nikt nie jest, technologia rozwija się z dnia na dzień i nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić.