#Cześć!Jestem Robert.

Od ponad 6 lat zajmuję się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Od początku zainteresowałem się budową stron internetowych i właśnie w tym kierunku podążam z rozwojem ProVendo. Dodatkowym moim atutem jest wiedza na temat pozycjonowania, czy prowadzenia kampanii Google Ads. Wiedz jedno — słaby ze mnie sprzedawca!

wykonanych stron www

lat w branży

%

zadowolonych klientów

#1Proces budowy strony internetowej

Każda agencja projektująca strony internetowe powinna opracować własny proces. Dzięki temu usługa staje się łatwiejsza dla twórcy i Ty jako klient masz świadomość, co Cię czeka.

#aPodpisanie umowy

Na początku każdej nowej współpracy jest jak najbardziej umowa. Nie ma tu żadnych niespodzianek, a zabezpieczenie się jest rzeczą naturalną.

#bBrief

Po podpisaniu umowy muszę poznać Twoje wymagania dotyczących projektu. Ty, każdy klient i branża wymaga indywidualnego zaangażowania. Dzięki niedługiej ankiecie poznam wstępne założenia na temat branży.

#cAnaliza i planowanie konstrukcji strony

Kolejny etap to analiza i dokładne planowanie. W tym procesie dokładnie sprawdzam Twoją ankietę i planuję konstrukcje strony, aby nie była zbyt uciążliwa dla użytkowników, ale przekazywała niezbędne informacje.

#dTworzenie strony głównej

Strona główna Twojej przyszłej strony to zaproszenie. W większości przypadków od niej wszystko się zaczyna. Jeśli nie spełnimy wymagań użytkowników na tym etapie, dalsze działania mogą nie przynieść efektów. Ten etap pokazuje Ci, jak będzie wyglądać Twoja strona i jej stałe elementy jak nagłówek, czy stopka.

#eTworzenie pozostałych podstron

Reszta podstron to już łatwiejszy proces niż sama strona główna. Mamy już gotowy szkielet strony i możemy w głównej mierze uzupełniać je treścią.

#fOstatnie poprawki

Strona już prawie gotowa. Zostało wykonanie kilku testów. Ty i ja angażujemy się w ten proces. Poszukujemy tu błędów, które mogły powstać na etapie tworzenia strony.

#gImplementacja na serwerze docelowym

Serwer docelowy to Twój serwer, na którym ma znajdować się strona internetowa. WordPress wymaga tutaj serwera FTP oraz bazy MySQL. Etap dotyczy strony na własność.

#hKonfiguracja zabezpieczeń

Instalacja na docelowym serwerze nie oznacza zakończenia projektu. Na tym etapie instaluje dodatkowe funkcjonalności, które zabezpieczają stronę, zoptymalizują prędkość wczytywania strony, oraz skonfiguruję formularze kontaktowe. Etap dotyczy strony na własność.