Z pewnością jednym z czynników przy wyborze odpowiedniej agencji jest jej portfolio już gotowych stron internetowych. By nie odstawać od konkurencji, poniżej umieszczam 6 przykładowych realizacji. Niestety wszystkich nie mogę wypisać, gdyż współpracuję z innymi firmami, którym projektuję strony internetowe. Każda ze stron jest indywidualnie stworzona na popularnym CMS WordPress i szablonie Divi, który oferuje wiele możliwości, wraz z prostym interfejsem użytkowania. Dzięki temu użytkownik nie musi znać języków programowania, aby zmienić podstawowe dane.

Realizacja elcalor.eu

Elcalor – instalacje wodne i gazowe

Klient zgłosił się z potrzebą stworzenia strony internetowej, która pokaże jego ofertę. Wszystko zostało pokazane według zaleceń klienta oraz wspólnym ustaleniom. Kolory zostały dokładnie wykorzystane te same co na logotypie, dzięki czemu wszystko wygląda spójnie. Dodatkowo został dodany film, który wzbudza ciepło na stronie. Kilku osobom spodobała się strona i wspominali o niej przy najbliższym kontakcie.

Dermis Aesthetic – salon kosmetyczny w Warszawie

Klientka zgłosiła się z w trakcie otwierania własnego salonu kosmetycznego z potrzebą stworzenia strony internetowej. Klientka dobrze wiedziała, czego potrzebuje i dokładnie wszystko pokazała na spotkaniu. Proces przebiegał dość pomyślnie i realizacja była gotowa w ciągu 14 dni od pierwszego kontaktu. Salon ciągle funkcjonuje, a klientka wciąż współpracuje z ProVendo.

Realizacja dermis-aesthetic.pl
Realizacja hydrowash.com.pl

HydroWash – producent myjni bezdotykowych

Klienta zgłosił się, gdyż chciał odświeżyć swoją starą stronę. Ostatecznie projekt powstał na nowej domenie, wzmacniając przekaz. Prócz standardowe strony informacyjnej został wykorzystany moduł aktualności (bloga) oraz dodany prosty system projektowania myjni. Dzięki temu potencjalny klient może wizualnie zobaczyć, jak wygląda myjnia i bez problemu wysłać zapytanie do producenta o wycenę wymarzonej realizacji.

Centrum Medycyny Zintegrowanej

Klienta wyszła z polecenia innej agencji, z którą współpracuję. Tutaj głównym celem było odświeżenie strony, która była zbudowana niepopranie (wyświetlana prawidłowo, natomiast dla Google nie istniała), oraz zastosowanie motywu ze wbudowanym edytorem wizualnym, który ułatwi pracę administratorowi strony.

Realizacja zintegrowanamedycyna.pl
Realizacja rak-service.pl

Rak Service

Projekt poświęcony dla agencji ochrony w Poznaniu, którym jest jednym z liderów w tamtejszej okolicy. Klient nie posiadał wiele czasu na realizację, także zostało tu zawarte wszystkie najpotrzebniejsze informacje, aby potencjalny klient, był w stanie znaleźć potrzebne informacje i mieć możliwość skontaktowania się z firmą.

Opieka Pielęgniarska

Klientki zgłosiły się z chęcią stworzenia strony internetowej dla własnej działalności. Z racji na profil działania zostało to uwzględnione w wycenie i firma otrzymała stronę w dość atrakcyjnej cenie z potrzebnymi elementami. Z racji na małe doświadczenie z posiadaniem własnej strony, pomogłem klientom w zakupie domeny i hostingu, aby ich strona byłą wciąż widoczna.

Realizacja opieka-pielegniarska.pl

Każdy projekt ma własną historię i istnieją urywki szczęście lub wręcz przeciwnie. Jeśli chcesz przeżyć własną historię z ProVendo i potrzebujesz własnej strony internetowej dla swojej firmy, skontaktuj się!