Kampanie AdWords

PROWADZENIE KAMPANII ADWORDS

Linki sponsorowane w systemie Google AdWords myślę, że są wszystkim dobrze znane. Dzięki reklamom w wyszukiwarce (Google) i w sieci partnerskiej (One, Wp, Interia, OtoMoto itp) możemy uzyskać natychmiastowy zwrot z inwestycji, dzięki pozyskiwaniu nowych klientów. Przy pomocy tego systemu bezproblemowo możemy dokonywać zmian w ustawieniach w tym wstrzymywać, zmieniać treści reklam, dostosowywać pozycję reklamy i znacznie więcej.

JAKIE SĄ ZALETY Z KAMPANII ADWORDS?

Z pewnością znajdzie się wiele zalet systemu Google AdWords. Najlepszą zaletą jest ogromna możliwość kierowania reklam. Możemy wyświetlić się, gdy ktoś szuka Twojej usługi / produktu, wyświetlać reklamy na danym obszarze, czy o dowolnie wybranej porze dnia. Możliwości systemu jest znacznie więcej, także strategia powinna być dostosowana do branży. Jeśli chodzi o koszty, to płacisz w momencie, gdy ktoś kliknie reklamę / przejdzie na stronę, także możesz mieć 10000 wyświetleń i nic nie zapłacisz.

Z JAKICH REKLAM MOŻESZ SKORZYSTAĆ?

W systemie Google AdWords istnieje wiele typów reklam. Ustalenie, z którego chcemy korzystać, jest zależne m.in. od celu kampanii, budżetu, czy branży. Dla sklepu internetowego można zastosować kampanię produktową i remarketing dynamiczny, który są dość mocno dochodowy. Dla firm lokalnych można zastosować reklamę w wyszukiwarce, dla osób szukających usługi w tym momencie, lub reklamę graficzną w celu zbudowania świadomość marki.

NATYCHMIASTOWE EFEKTY I ZYSK!

Po ustaleniu celu biznesowego i strategii możemy przystąpić do działania. Moim zadaniem przy prowadzeniu kampanii AdWords jest zaplanowanie kampanii, budowa i optymalizacja nie tylko kosztów, ale i zwiększanie liczby potencjalnych klientów. Moja rola nie ogranicza się tylko do zarządzania kampanii reklamowej. Dążę do tego, aby strona docelowa, spełniała oczekiwania użytkowników, była łatwa w obsłudze i skłaniała do wyznaczonego celu.