#Ile kosztuje strona internetowa? Sprawdź!

Potrzebujesz osobistą lub biznesową stronę internetową za pomocą WordPressa, lub innego CMS? Licz się z kosztami. Koszt wykonania strony internetowej jest zależny od wymagań klienta. Każda firma potrzebuje strony, by promować swoje usługi. Każda firma posiada inny cennik stron internetowych. WordPress to profesjonalny i bogaty w różne funkcjonalności system CMS. Koszt strony internetowej na tym systemie jest bardzo różny ze względu na poziom zaawansowania firmy (lub jej chęć zysku). Samo uruchomienie strony kosztuje tyle, co jej hosting i trochę dodatkowego czasu.

Strony internetowe cennik w ProVendo

Ceny stron internetowych są w głównej mierze zależne od wymagań potencjalnego klienta. Jeśli chcesz, aby Twoja strona posiadała takie funkcjonalności jak dodatkowe wersje językowe, powinieneś liczyć się z kosztami. Jeśli chcesz posiadać dodatkowe interaktywne elementy, które będą mieć swój cel, także licz się z kosztami. Każdy dodatkowy element, na który należy poświęcić czas, będzie liczony indywidualnie. Sam prowadzisz biznes i nie chciałbyś poświęcać dodatkowego czasu na sprawy, z których nie ma zysku. Projektowanie stron internetowych cennik nie jest w żadnej firmie tak oczywisty. Pamiętaj o tym!

Dlaczego warto wynająć programistę do zbudowania strony www?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zatrudnić programistę WordPress. Ogólnie rzecz biorąc, jest tak ze względu na efekt końcowy – stronę, która przyciąga uwagę, napędza konwersje i jest fenomenalna. Zapewne największą wadą tego rozwiązania jest cena strony internetowej. Według statystyk 40% użytkowników Internetu (ponad miliard osób) kupiło produkty online. W 2015 roku sprzedaż osiągnęła $+1,7 biliona i szacuje się osiągnąć $2,35 bilionów 2018 według Remarkety. Chodzi o to, że jeśli jesteś stolarzem, czy sprzedajesz kosmetyki, to po co masz budować stronę www? Istnieje wiele branż, które specjalizują się w konkretnych dziedzinach.

Nim rozpoczniemy wspólną pracę nad tworzeniem strony internetowej – musisz coś wiedzieć. Ile to kosztuje? W porównaniu do niektórych firm projektujących strony ja nie ukrywam cennika. Jeśli projekt miałby pochłonąć dodatkowe koszty, z pewnością powiadomię Cię przed rozpoczęciem prac.

#1Projektowanie stron internetowych – poznaj mój cennik

Projektowanie stron nigdy nie stoi w miejscu. Każda marka inwestująca w nową stronę internetową chce, aby wyglądała i była współczesna. Natomiast filozofia stojąca za projektowaniem strony internetowej powinna przetrwać próbę czasu.

#2Dodatkowe koszty strony internetowej

Dodatkowe koszty występują wyłącznie przy chęci implementacji dodatkowych systemów. Wersje językowe, niestandardowy formularz lub pomoc copywriter (pisanie tekstów), to koszty.

UsługaCennik
Projekt graficzny strony głównej750 zł
Projekt logotypu400 zł
Wersje językowe150 zł / język
Dostosowanie bloga200 zł

#3Moje realizacje stron internetowych

Poniżej znajdziesz przykładowe realizacje wykonane przez ProVendo. Tak jak wspominałem w innych częściach strony, to są realizacje wykonane bezpośrednio przeze mnie. Pozostałe projekty zostały wykonane na życzenie innych agencji, którymi nie mogę się tu pochwalić. (kliknij na logotyp, aby wejść na stronę)