Rozwijam Twój Biznes
Zmieniam Twoją Markę

Jestem innowacyjną agencją marketingu internetowego, która zajmuje się problemami, z jakimi boryka się
Twoja firma i tworzę rozwiązania z pomocą platform internetowych, aby zwiększyć przychody.

Marketing internetowy w jednym miejscu

W ProVendo wieżę, że dzięki marketingowi internetowemu zdobędziesz mnóstwo nowych klientów. Do sprawy należy tylko odpowiednio podejść i dokładnie wszystko zaplanować. W tej firmie nie będziesz rozmawiał z robotem, tylko z człowiekiem, który jest świadomy wartości klienta.

  • Indywidualne Podejście – Do rozmowy z klientami staram się podejść indywidualnie. Najważniejszym elementem jest zrozumienie biznesu oraz zbudowanie odpowiedniej strategii.
  • Niska Cena – Mam małą firmę, bez pracowników czy biura. Dzięki temu możesz z mojej strony liczyć na atrakcyjne ceny za dowolną z moich usług. Nie musisz już przepłacać!
  • Współpraca – Jestem osobą młodą i posiadam duży zapał do poznawania nowych strategii biznesowych. Wspieram się także współpracą z małymi oraz dużymi agencjami marketingowymi.

Jestem Robert Bukowski i stworzyłem ProVendo, aby pomagać przedsiębiorcom, takim jak Ty. Z mojej strony licz głównie na szczerość. Niczego nie obiecuję w kwestii reklamy AdWords, czy pozycjonowania. Nie gwarantuje, czego co nie jest w pełni zależne ode mnie. W sieci znajdziesz mnóstwo firm, które będą chciały Ci “pomóc”. Znajdziesz także dużo artykułów, które powinny pomóc, lecz w większości pogrążają tylko firmy na stratę pieniędzy i czasu. Coraz więcej osób korzysta z Google i jeśli Ciebie tam nie ma, to jest tam Twoja konkurencja.

Opinie klientów


Provendo to nie tylko wiedza o marketingu w sieci (tak czasem magiczna dla laików), ale i doświadczenie. A do tego indywidualne podejście. Korzystałam z kilku różnych agencji reklamowych, ale ta zdecydowanie jest najlepszaAnna


Jeżeli masz biznes, a nie masz strony, to polecam ProVendo. Indywidualne i profesjonalne podejście oraz szybka realizacja. Jestem zadowolona z współpracy z Panem Robertem i końcowym wynikiem.Aleksandra


Bardzo fachowa obsługa na każdym etapie tworzenia projektu. Bardzo polecam.Dariusz

“Jestem tylko jedną osobą …” – pozytywnie konkuruję cenowo oraz gwarantuje, że jeśli zadzwonisz, to rozmawiasz zawsze ze mną.

“Nie mam biura …” – w miarę możliwości odwiedzam swoich klientów, czy w siedzibie firmy, czy w domu.

“Nie jestem ekspertem od technologii internetowej …” – nikt nie jest, technologia rozwija się z dnia na dzień i nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić.